طراحی سئو

خدمات سئو - بهینه سازی برای گوگل

رونق کسب و کار اینترنتی خود با کمترین هزینه 

بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستجو گر که گوگل مهمترین آنها می باشد، باعث بیشتر دیده شدن سایت شما و در نتیجه افزایش بازید از سایت شما خواهد شد!

آنالیز سایت

اگر بخواهیم هر کسب و کاری و هر وبسایتی را برای موتورهای جستجو بهینه کنیم (سئو کردن)، اولین گام که مهمترین هم است آنالیز وبسایت و شناسایی نقاط ضعف و قوت خود سایت و همچنین تحلیل رقباست.

افزایش سرعت فنی سایت

علاوه بر طراحی مناسب و مدرن یک سایت سرعت بالا آمدن و همچنین جوابگویی به کاربران در پردازش های مختلف از اساسی ترین آیتم های جلب مشتری می باشد. و گوگل نیز به این موضوع اهمیت ویژه ای می دهد. ما متخصص بالا بردن سرعت لودینگ سایت شما هستیم و سایت شما را از نظر فنی و ساختار بهبود می دهیم.

مدیریت محتوا و لینک سازی

استراتژی موضوعی و زمانبندی انتشار محتوا و همچنین ایجاد همبستگی در محتواهای ارائه شده باعث می شود قدرت سایت شما بصورت نمایی افزایش یابد. و همچنین مدیریت لینک سازی هنری است که فقط توسط مدیران سئو ارائه می شود.

خدمات سئو

معرفی خدمات سئو

مشاوره سئو

سایت ها در زمینه های مختلف دارای شرایط متفاوتی هستند که بایستی توسط متخصصین حوزه سئو مورد بررسی قرار گیرند

بررسی و آنالیز سایت

بررسی ساختار سایت از نظر محتواییو همچنین بررسی سایت از نظر فنی، مشخص نمودن نقاط ضعف و قوت، ارائه لیست کارهها و اهداف

تدوین استراتژی سئو

بر اساس داده های موجود و تحلیل رقبا، امکانات، بودجه، بر اساس تجارب و مشاوره با مدیر سئو بهترین راه کارها ارائه می شود

تولید محتوا هدفمند

تولید محتوای متنی و مدیای مناسب و همسو با اهداف سئو، تحت نظر مدیر سئو با راعایت تمام نکات نگارشی و کاربرپسند

مدیریت سئو

مدیریت تمام امور مربوط به سئو و برنامه ریزی لازم جهت اجرای استراتژی تایید شده، هماهنگی و نظم بخشیدن به امور و کنترل بودجه

رپورتاژ و لینک سازی

سئو آف پیج در واقع قدرت پرتاپی در زمینه سئو محسوب می شود و این پرتاپ دو جهته می باشد بالا، پایین. رمز موفقیت، عمل هوشمندانه است.

دریافت مشاوره رایگان

اگر قصد راه اندازی یک کسب و کار انترنتی دارید و یا می خواهید برای شرکت ویا موسسه خود یک وبسایت طراحی کنید و یا حتی جهت بهبود وبسایت خود از هر نظر، با ما در تماس باشید. 

0 +
پروژه های تکمیل شده
0 +
رضایت مشتری
0 +
پروژه های جاری
0 +
تیم حرفه ای
رویکرد

روند کاری ما

آشنایی بیشتر با روند کاری گروه استاروب باعث خواهد شد که تعامل کاربران با این تیم بیشتر شده و راندمان کاری بالاتر رود.

01

اخذ اطلاعات و تفکر

جمع بندی اطلاعات موجود و خواسته های کاربر بصورت کامل باعث می شود که هم کاربر با خیال آسوده کار را به ما بسپارد و هم اینکه ما بدانیم چه باید کرد.

02

طراحی و تدوین استراتژی

وجود یک استراتژی باعث روشن تر شدن مسیر حرکتی و جلوگیری از انحرافات و سردرگمی ها می شود. همچنین با مشخص شدن مسیر راه پروژه سریعتر به نتیجه می رسد.

03

اجرا و توسعه

تقسیم وظایف و مشخص کردن کلیت کار باعث می شود که تمامی امور بر اساس برنامه ریزی و بدون هیچ نقصی انجام شود و آنالیز و نتجیه گیری راحت تر باشد.

سئو و خدمات سئو

دیجیتال مارکتینگ، برندیگ، سئو و … عناوین سنگینی هستند که هر مالک کسب و کاری روزانه با آنها مواجه می شود. این عناوین در عین سادگی مفهوم بسیار پیچیده ای دارند. اما چیزی که عموم می داند و کاملا هم صحیح هست این  است که این ها ارکان رشد و رونق کسب و کارهای مدرن و اینترنتی هستند. حال می خواهیم در مورد سئو و جادوی سئو صحبت کنیم، سئو همان مقوله ای است که باعث می شود شما در نتایج موتورهای جستجوی (مانند گوگل) دیده شده و در جایگاه بهتری قرار بگیرید.

سئو یک کار و پروسه روتین نیست که توسط یک ربات و یا افزونه قابل انجام باشد، بلکه سئو یک مفهوم بسیار عمیق است که سئو کار می تواند بسته به هر شرایطی که در آن قرار دارد به نحوه معقول و قابل اجرا مطرح شود. در واقع سئو یک پروسه ای است که در آن پروسه طی کارهایی متخصصانه از جمله ایجاد ساختار مناسب، محتوا مناسب، ایجاد ارتباط معنایی درست و مدیریت نحوه ارائه ی آنها رتبه سایت بهبود می یابد.

آنالیز موضوعی کسب و کار متخصص دیجیتال مارکتینگ

برای اینکه بتوان یک کسب و کار اینترنتی را رونق بخشید بایستی ابتدا از نظر دیجیتال مارکتینگ شرایط موجود در فضای کاری را مورد بررسی قرار داد. برای مثال برند های معروف در آن حوزه، شناسایی رقبای موجود، امکان سنجی و بررسی میزان موفقیت، تخمین میزان سرمایه لازم و موضوعات تخصصی دیگر را مورد بررسی قرار دهیم.

بررسی و آنالیز موضوعی در دیجیتال مارکتینگ یک امر تخصصی می باشد و بدون تخصص نمی توان حرفی در این وادی داشت. آنالیزور کسب و کار بایستی علاوه بر دانش،تجربه کاری هم داشته باشد تا بتواند قضاوت و تحلیل صحیحی داشته باشد.

آنالیز فنی و ساختار سایت متخصص سئو

بعد از اینکه شما دانستید که در چه موقعیتی قرار دارید و کسب و کار شما تا چه حد می تواند پیشرفت کند، با کسب اطلاعات تصمیم گرفتید که به کسب و کار خود رونق دهید. گام اول این است که ابتدا سایت خود را بررسی کنید و نقاط ضعف و قوت خود را استخراج کرده و در با مقایسه با رقبا اقدام به برطرف نمودن نقاط ضعف و همچنین تقویت نقاط قوت سایت کنید.

داشتن یک سایت با ساختار فتی و محتوایی اصولی پایه و اساس سئو می باشد، بطوری که اگر از طریق برندینگ و یا لینک سازی که با هزینه های زیادی همراه است رتبه خوبی هم دریافت کنید، چون ساختار مناسبی ندارید نمی توانید در رتبه خود استیبل باشید.

تدوین استراتژی مناسب توسط استراتژیست سئو

استراتژیست سئو در واقع یک مدیر سئوی با تجربه بالاست که تسلط کافی به کسب و کار مربوطه و سئو دارد، و با استفاده از اطلاعاتی که ار آنالیزور بدست می آورد و با توجه به مدت زمان و بودجه اعلامی از سوی کارفرما اقدام به تدوین یک مسیر و نقشه راه می کند. بعد از تدوین این مسیر راه، استراتژی خود را به مدیر سئو ارائه می دهد.

بعد از بررسی مدیر سئو احتمال دارد این استراتژی چکش کاری شده و اصلاحاتی را داشته باشد. اما در نهایت بعد از تایید استراتژی و مشخص شدن میزان حجم کاری و هزینه های مورد نیاز و زمان قابل قبول برای اجرای پروژه، استراتژی به مدیر سئو تحویل داده می شود.

مدیریت برنامه ریزی شده توسط مدیر سئو

مدیر سئو که در واقع مدیر کل انجام پروژه سئو نیز است با توجه به استراتژی سئو تدوین شده اقدام به جذب نیروی کار و برنامه ریزی های لازم برای اجرا می کند. در واقع مدیر سئو با مدیریت و برنامه ریزی خود سعی می کند هماهنگی ها لازم صورت گیرد تا بخشهای مختلف از جمله بخش فنی و تولید محتوا بتوانند با حداکثر توان به پیشرفت پروژه کمک کنند.

مدیر سئو علاوه بر مدیریت امور بایستی فیدبک های لازم برای آنالیز میزان پیشرفت را نیز اعلام و اعمال کند و در صورت نیاز به تغییراتی در برنامه و یا حتی برخی موارد در استراتژی ایجاد کند. بطور کلی مدیر سئو استراتژی را برحسب شرایط موجود پیش می برد و در صورت تغییر شرایط استراتژی را نیز با شرایط وفق خواهد داد.

تولید محتوا تحت نظر مدیر محتوا

مدیر تولید محتوا اغلب در پروژه های سنگین مطرح می شود و شخصیت مستقل از مدیر سئو دارد، اما در پروژه های کوچکتر مدیر سئو می تواند خود این وظیفه را انجام دهد. مدیر محتوا در واقع تیم تولید محتوا را هدایت کرده و همچنین در کیورد سرچ نیز به مدیر سئو کمک می کند. همچنین مدیر تولید محتوا بایستی زمانبدی انتشار محتواها را طبق برنامه اعلامی توسط مدیر سئو پیش برد.

ایجاد بک لینک و ریپورتاژ

درست است که در دنیای وب بک لینک بایستی از طریق سایت دیگر و بصورت خود جوش ایجاد شود،اما در این صورت میزان زمان لازم برای رسیدن به حد قابل قبول افزایش خواهد یافت. برای صرفه جویی در زمان مدیر سئو بایستی بر اساس برنامه و بصورت اصولی برلی ایجاد بک لینک اقدام به انتشار رپورتاژ در دیگر سایت ها کند.

انتشار ریپورتاژ در سایت های دیگر به قدری در رنکینگ سایت شما موثر است که شاید با کوچکترین اشتباه، رتبه سایت شما دستخوش تغییرات جبران ناپذیری شود. پس اگر در این حوزه اطلاعات کافی ندارید به مدی سئوی خود اعتماد کرده و کار را به کاردان بسپارید.

تماس

نحوه ارتباط با ما

بهترین راه برای ارتباط با تمامی بخش های مجموعه استاروب استفاده از ارسال پیام می باشد. چرا که در اولین فرصت پیام شما به بخش مربوطه ارجاع خواهیم داد تا با شما تماس بگیرند.

بخش طراحی سایت

بخش سئو و تولید محتوا