خدمات سئو و طراحی سایت با سایت استار وب

تولید محتوا

با استار وب

تولید محتوا برای سایت با تیم استار وب

تولید محتوا

ارائه محصولات و توانمندی ها با محتوای حرفه ای؛ علاوه بر ساختار سایت، داشتن محتوای استاندارد باعث رنک گیر سایت شده و با تولید محتوای اصولی و استاندارد، هزینه های مربوط به سئوی خود را کاهش می یابد. محتوای یک وب سایت در واقع دارایی آن سایت محسوب می شود که بر اساس آن دارایی می تواند محصول خود را به فروش برساند و یا مخاطب خود را جذب کند. شاید تابحال شنیده اید که محتوا پادشاه است، این سخن اهمیت محتوای خوب را بدرستی بیان می کند. اما توجه داشته باشید که محتوایی پادشاه است که خوب و استاندارد باشد!

محتوا در سایت فروشگاهی فقط شامل ارائه عکس و قیمت محصول نمی شود و یا در سایت های خدمات محتوا شامل نوشتن تعرفه خدمات نیست. محتوا باید کامل و گویا باشد و نیاز مشتریان را از هر نظر برطرف نموده و اعتماد آنها را جلب کند. برای اینکه محتوا بتواند گیرایی خود را داشته باشد بایستی در هر پروژه ای از محتوای مربوط و مخصوص آن استفاده شود. در ادامه به معرفی انواع محتواها خواهیم پرداخت.

fundamentals/css/responsive-designCreated with Sketch.

تولید محتوا

ارائه یک محتوای یونیک و هدفمند

آموزش سئو

آموزش تولید محتوا و مدیریت سئو

طراحی سایت

اولین قدم در کسب و کار اینترنتی

سایت آماده

فروش سایت آماده برای مشاغل

مدیریت سئو

مدیریت برای دست یافتن به اهداف

مشاوره سئو

مشاوره و ارائه استراتژی سئو

تولید محتوای متنی با استار وب

تولید محتوای متنی

در دنیای وب و با تکنولوژی موجود اغلب و شاید بتوان گفت تمامی جستجوها بصورت متنی انجام می شود. و شما برای اینکه بتوانید توانمندی ها و خدمات و محصولات خود را ارائه کنید، بایستی به طریق محتوای متنی آن را به گوش مخاطبان رسانده و سپس در صورت نیاز از محتواهای دیگر از جمله تصویر و ویدئو نیز استفاده شود. هر چند که در سالهای اخیر برخی از موتورهای جستجو از جمله گوگل امکانات جستجوی صوتی و تصویری را نیز فراهم آورده اند، اما این تکنولوژی فعلا نمی تواند جایگذین جستجوی متنی شود.

انواع محتوای متنی

تولید محتوای متنی ساده

تولید محتوای متنی ساده بیشتر به محتواهایی اتلاق می شود که بصورت معمول در دنیای وب رایج است. برای مثال مقالات نوشته شده در قسمت وبلاگ یک سایت و یا نوشتن اخبار و رویدادها، توصیحات مربوط به یک محصول و یا مقایسه محصولات، توضیحات مربوط به خدمات و … جزو مقالات ساده بشمار می رود. البته لازم بذکر است که هر کدام از این موارد فوق نیز باهم متفاوت است، برای مثال نوشته ای که در مانی پیج قرار دارد با نوشته یک مقاله خبری، هم از نظر ساختاری و هم ادبی متقاوت می باشد. در این قسمت در نظر نداریم که بصورت کاملا تخصصی در مورد انواع محتواها صحبت کنیم اما در صورت تمایل می توانید مقاله مربوط به انواع نوشته ها در یک وب سایت را مطالعه کنید.

تولید محتوای متنی برای رپورتاژ

نوشتن ریپورتاژ یا همان رپورتاژ با متن ساده کاملا متفاوت است، نوشتن یک رپورتاژ خوب و تاثیر گذار که بتواند بصورت تمام و کمال اهداف شما را از دادن رپورتاژ کاور کند؛ یک کار کاملا تخصصی می باشد. این که متن ما چه ساختاری داشته باشد و از چه نوع ادبیاتی استفاده بشود گرفته تا اینکه ما به چه طریقی لینک دهی داشته باشیم. برای اطلاعات بیشتر به مقاله رپورتاژ چیست؟ مراجعه کنید.

با وجود این که ما بیش از ۴ نوع لینک دهی در رپورتاژ داریم، باید به نحوه نگارش جملات خود و انکرتکست لینک ها توجه خاصی داشته باشیم. و مدیریت این موضوعات توسط مدیر سئو صورت می گیرد که چه استراتژی و برنامه ای را از انتشار یک رپورتاژ مدنظر دارد. بطور معمول نوشتن رپورتاژ در شرکت های تولید محتوا توسط مدیر تولید محتوا و تحت نظر مستقیم مدیر سئو صورت می گیرد.

انواع-تولید-محتوای-متنی
تولید-محتوای-تصویری

تولید محتوای تصویری

محتواهای تصویری هر روز اهمیت بالاتری نسبت به قبل، به خود می گیرند. تصاویر یونیک از نظر گوگل و دیگر موتورهای جستجو جایگاه ویژه ای دارند. بطور کلی در صورت استفاده از تصاویر با مضامین گویا و یونیک باعث خواهد شد که رتبه شما در رنکینگ سئو بهبود یابد. تولید تصاویر مرتبط با متن و محصول و یا خدمات یک تیریک بسیار کارآمد می باشد.

تصاویر صنعتی که از محصولات گرفته می شود و در صفحه محصولات بعنوان تصویر محصول و یا گالری تصاویر نقش اساس در جذب کاربر دارد. تصویری که در عین زیبایی بتواند جزئیات بیشتری در اختیار کاربر قرار دهد، فوق العاده است. همچنین اینفوگرافیک ها که با استفاده از نمودارها و چارت ها و آیکون ها می توانند دانش و اطلاعات زیادی را در اختیار کاربر قرار دهد، امروزه خواهان زیادی پیدا کرده و تاثیر بیشتری در سئو دارند.

تولید محتوای صوتی، مدیا و ویدئویی

امروزه مردم بیشتر تمایل دارند که بجای خواندن مطالب، آنها را به صورت صوتی و یا ویدئو دریافت کنند، چرا که محتوای ویدئویی می تواند در زمان کوتاه تر منظور ارائه دهنده را سریعتر و کاملتر به کاربر منتقل کنند. به همین منظور است که اکثر وبسایت ها و اپلیکیشن ها به محتوای ویدئویی رو آوردند. مدیایی که ارائه می شود بایستی علاوه بر جلوه های بصری دارای سناریو مناسب بوده و همچنین طوری تهیه شود که نیاز دانشی کاربر را نیز برآورده کند.

تولید محتوای کامل

در حال حاضر اگر می خواهید از رقبای خود گوی سبقت را بربایید بایستی محتوایی ارائه کنید که تمامی سلایق کاربران را در نظر گرفته باشد. محتوای کامل به محتوایی اتلاق می شود که علاوه بر داشتن متن کامل و بی نقص برای کاربرانی که علاقه مند به دیدن ویدئو و یا کتاب صوتی هستند نیز مدیای لازم را ارائه کند. اما نکته اینجاست هزینه محتوای کامل به اندازه ای است که اغلب ارائه دهندگان نمی توانند آن هزینه را تقبل کنند. ما در استار وب با بررسی های موضوعی، مشاوره رایگان به کاربران خود ارائه می دهیم که کدام مطالب را به چه سبکی باید ارائه کنند.

تواید محتوای کامل حرفه ای با استار وب

فرم درخواست تولید محتوا

با پر کردن اطلاعات فرم زیر درخواست شما به دست بخش مربوطه رسیده و آنها پس از بررسی در کوتاه ترین زمان ممکن جهت هماهنگی و مشاوره با شما تماس خواهند گرفت.

تعداد مقالات مورد نیاز شما؟
نرخ مد نظر شما برای تولید محتوا؟
لطفا گزینه های مد نظر خود را انتخاب کنید؟

فرم درخواست طراحی سایت

با پر کردن اطلاعات فرم زیر درخواست شما به دست بخش مربوطه رسیده و آنها پس از بررسی در کوتاه ترین زمان ممکن جهت هماهنگی و مشاوره با شما تماس خواهند گرفت.

فرم درخواست خدمات مدیریت سئو

با پر کردن اطلاعات فرم زیر درخواست شما به دست بخش مربوطه رسیده و آنها پس از بررسی در کوتاه ترین زمان ممکن جهت هماهنگی و مشاوره با شما تماس خواهند گرفت.

فرم درخواست مشاوره سئو

با پر کردن اطلاعات فرم زیر درخواست شما به دست بخش مربوطه رسیده و آنها پس از بررسی در کوتاه ترین زمان ممکن جهت هماهنگی و مشاوره با شما تماس خواهند گرفت.